reklama

Znowu więcej zakażeń koronawirusem. Co ze szkołami po feriach?

Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 06.01.2021 11:11, red
Nowe dane ministerstwa dotyczące koronawirusa.
Znowu więcej zakażeń koronawirusem. Co ze szkołami po feriach?

Wygląda na to, że po noworocznym świętowaniu, po przerwie od początku tego tygodnia znowu więcej osób z różnymi objawami zgłasza się na testy pod kątem koronawirusa i statystyki znowu idą w górę.

Według danych Ministerstwa Zdrowia ze środy (6.01) minionej doby w Polsce zdiagnozowano 14151 nowych zakażeń koronawirusem, w tym 625 w Małopolsce.

W naszym regionie 10 nowych zakażeń stwierdzono w powiecie suskim, 34 - w powiecie wadowickim, a 48 w powiecie oświęcimskim (zmarła jedna osoba mająca choroby współistniejące).

Jeśli sytuacja utrzyma się przed dłuży czas, marne są szanse, że po feriach - 18 stycznia - uczniowie wrócą do szkół. Rząd ma podjąć decyzję w tej sprawie w przyszłym tygodniu.

Póki co - do 17 stycznia - obowiązują także inne obostrzenia - zamknięte stoki narciarskie, galerie handlowe, kluby fitness, restauracje, a stety, niestety - w tej sprawie wszyscy są skazani na decyzje rządu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy