reklama
reklama

Złom a nie bus. Takim gruchotem przewożono pasażerów

Na sygnale, Wiadomości, 08.06.2019 14:02,
Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.
Złom a nie bus. Takim gruchotem przewożono pasażerów

Policjanci wyeliminowali z drogi pasażerskiego busa, który kursował pomiędzy Suchą Beskidzką, Żarnówką a Wieprzcem. Lista nieprawidłowości, jakie stwierdzono w pojeździe jest długa. Auto było niesprawne technicznie. W chwili zatrzymania kierowcy pojazdem podróżowało kilka osób.

Samochód został zatrzymany do kontroli w miejscowości Żarnówka.

Szczegółowa kontrola wykazała, że w tylnych drzwiach były dziury i brakowało zamka. Jedynym zabezpieczenie był zwykły sznurek. Ponadto nieprawny był klakson, hamulec ręczny. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. 64-letni kierowca oświadczył, że jeździ takim autem, bo musi dorobić do emerytury. Nie jest jednak jego właścicielem.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Za kierowanie pojazdem niesprawnym technicznie i dopuszczenie niesprawnego pojazdu do ruchu grozi grzywna do 5 tys. zł.


źródło: policja


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

martynowski, 09.06.2019 12:00

omalować na nowo i będzie złoto

Keson, 09.06.2019 05:38

Prosze pamietac ze BUS JANISO ma najlepsze ceny i pojazdy

-JOE-, 08.06.2019 20:46

Jakże irytujące są komentarze pseudo polonistów którym żal dupsko ściska że to ktoś inny a nie oni piszą te artykuły a nikt nie zauważa że Andrzej jeździ złomem żeby przeżyć od wypłaty do wypłaty. Wozi Andrzeji którzy oszczędzają na czym tylko można z tego samego powodu w wyniku czego wsiadają do takich trumien bo bilet tańszy. Inna sprawa to podejście szefa...