Nowe oferty pracy z firmy BIBP sp. z o.o.

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 25.06.2019 07:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Firma BIBP SP. z o.o. Poszukuje osoby na stanowisko

Junior Sales Specialist

Zadania:

  • obsługa stałych klientów firmy ( przyjmowanie zamówień, uzupełnianie dokumentacji)

  • wsparcie handlowców w ich codziennych działaniach

  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z obecnymi kontrahentami

  • pozyskiwanie klientów w Polsce i zagranicą

  • przygotowywanie spotkań handlowych

  • aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju przedsiębiorstwa

  • negocjowanie warunków transakcji, ustalanie warunków współpracy i nadzorowanie jej prawidłowego przebiegu

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych

  • raportowanie wyników

Oczekiwania:

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • proaktywność samodzielność w działaniu

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

  • dojrzałości oraz odpowiedzialności za podejmowane decyzje

  • umiejętności analityczne

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2/C1 ( warunek konieczny )

  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego ( B1)

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość rynku opakowań będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stałe wygrodzenie podstawowe + system premiowy

  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy

  • szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego- plan ścieżki kariery:Junior Sales Specialist- Senior Sales Sales Specialist- Regional Sales Manager- Area Sales Manager

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Specjalista ds. Zakupów Surowców i Logistyki Wewnętrznej

Jeśli chcesz widzieć realne efekty Twojej pracy i mieć rzeczywisty udział w tworzeniu jedynej w Polsce firmy z sektora opakowań elastycznych zapraszamy do współpracy.

Szukamy osoby na nowe stanowisko Specjalisty w dziale Produkcja. Oczekujemy kogoś kto lubi wyzwania, myśli i przewiduje skutki swoich działań, chce rozwijać się w obszarze produkcji i zaopatrzenia, lubi pracę z komputerem, tabelami Excel, zna jeżyk angielski w stopniu komunikatywnym (min. B1) i nie boi się wyzwań.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja zakupów działu Produkcja

    • Zakup surowca (generowanie zamówień, kontrola terminów, realizacja, call off)

    • Zakup mat. pomocniczych do produkcji i Laboratorium;

    • Zakup części zamiennych we współpracy z działem UR;

    • Optymalizacja kosztów zakupów.

  • Rejestracja dostaw (PZ), kontrola cen zakupu;

  • Zarządzanie kartotekami surowca;

  • Kontrola stanów max/min.;

  • Kontrola rozchodów surowca i inwentaryzacje;

  • Optymalizacja terminów i kosztów dostaw;

  • Przestrzeganie zasad FIFO w obrocie surowca;

  • Gospodarka odpadami (KPO)

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) z obszaru zarządzania produkcją, logistyki, materiałoznawstwa;

- komunikatywna znajomość j. angielskiego min. B1;

- drugi język obcy mile widziany;

- znajomość środowiska MS Office – Excel (mile widziane umiejętności VBA);

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i/lub w dziale Produkcji (Planowanie, Zakupy) – min. 2 lata.

Zapewniamy

- konkurencyjne wynagrodzenie;

- swobodną atmosferę w pracy;

- niezbędne narzędzia pracy i wsparcie zespołu.

Specjalista ds. Jakości Surowca – tworzywa sztuczne

Szukamy osoby na nowe stanowisko w dziale Kontroli Jakości. Poszukujemy osoby dobrze zorganizowanej, umiejącej myśleć analitycznie i przewidywać skutki swoich działań, chcącej rozwijać się w obszarze Kontroli Jakości, znającej jeżyk angielski w stopniu komunikatywnym (min. B1).

  • Kontrola jakościowa surowca;

  • Rejestracja dostaw (PZ + ŚJ) i kontrola dokumentów do dostaw;

  • Badanie surowca na wejściu;

  • Badanie reklamacji i zarządzanie reklamacjami surowca (raportowanie);

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej dla surowca – migracje/analizy laboratoryjne;

  • Śledzenie zmian prawnych w obszarze opakowań;

  • Odpowiedzialność za części księgi BRC IoP (surowce);

  • Udział w dostosowaniu systemu komputerowego ERP do wymagań działu;

  • Udział w projektach wdrożeniowych dla nowych kategorii surowców.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) z obszaru chemii tworzyw sztucznych, zarządzania produkcją/jakością, materiałoznawstwa/towaroznawstwa, technologii żywności;

- doświadczenie w pracy z systemami ERPII (np. SAP, Comarch Optima, itp.);

- znajomość środowiska MS Office – Excel;

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i/lub w dziale Kontroli Jakości – min. 2 lata.

Zapewniamy:

- niezbędne narzędzia pracy i wsparcie zespołu;

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mailowy: [email protected], tel.601 845 567

W nadsyłanych ofertach proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz.U.133 Poz.883)