reklama
reklama

Zderzenie samochodu z pociągiem [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 16.05.2023 09:50,
Do wypadku doszło we wtorek (16.05) ok. 9:30 na przejeździe przy ulicy Zacisze w Bulowicach.
Zderzenie samochodu z pociągiem [AKTUALIZACJA]
Na miejscu interweniowały służby ratownicze. Ruch kolejowy na linii nr 117 został wstrzymany.

Policja informuje, że we wtorek rano w Bulowicach policjanci z oświęcimskiej drogówki wspólnie z nauczycielem CSR i uczennicami technikum logistycznego o profilu ratownictwo medyczne z Powiatowego Zespołu nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach oraz przedstawicielem Radia Bielsko przy drodze krajowej nr 52 powadzili akcję pod nazwą „Bezpieczeństwo na drodze. Nie bądź obojętny. Reaguj!”, ucząc kierowców udzielania pierwszej pomocy.

- O godzinie 9.30 przez radiostację usłyszeli komunikat, iż na przejeździe kolejowym w Bulowicach przy ulicy Zacisze doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym. W związku z powyższym błyskawicznie przerwali akcję, po czym natychmiast skierowali się na miejsce zdarzenia, gdzie podjęli interwencję związaną z zabezpieczeniem miejsca oraz udzieleniem pierwszej pomocy kierowcy samochodu osobowego - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci ustalili, że 27 – letni mieszkaniec gminy Kęty kierując samochodem marki Audi wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy tuż przed jadący pociąg osoby relacji Bielsko Biała - Kraków. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Na sprawcę kolizji nałożono mandat oraz punkty karne.
foto: KPP Oświęcim


foto: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy