reklama
reklama

Zarzuty za awanturę w lokalu wyborczym

Na sygnale, Wiadomości, 23.10.2018 14:35, red
500 zł mandatu może zapłacić mężczyzna, który w niedzielę zrobił awanturę w lokalu wyborczym. Grozą mu także konsekwencje karne.
Zarzuty za awanturę w lokalu wyborczym
Jak informuje policja, w niedzielę (21.10) około godz. 17.00 w lokalu wyborczym nr 2 mieszczącym się przy ul. Spółdzielców w Suchej Beskidzkiej, 31-letni mieszkaniec tej miejscowości, znajdując się pod wyraźnym działaniem alkoholu, poprzez agresywne zachowanie i wykrzykiwanie wulgarnych słów, zakłócił ład i porządek w miejscu publicznym.

Następnie znieważył słownie zastępcę przewodniczącego obwodowej komisji wyborczej, który zwrócił mu uwagę na niestosowne zachowanie.

Mężczyzna został zatrzymany i wyprowadzony z lokalu przez patrol policji, a następnie umieszczony w policyjnej izbie zatrzymań. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariusza publicznego, za który grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Za popełnione wykroczenie – zakłócenie ładu i porządku publicznego – może zostać nałożona grzywna do 500 zł.


źródło: policja
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy