reklama
reklama

Zaginiona 11-latka odnaleziona przez policjantów

Na sygnale, Wiadomości, 02.04.2024 12:26,
Dziewczynka cała i zdrowa została przekazana pod opiekę rodziny.
Zaginiona 11-latka odnaleziona przez policjantów

W niedzielę (31.03) około godz. 22.00 dyżurny wadowickiej komendy odebrał zgłoszenie od zaniepokojonej mieszkanki Wadowic, że jej 11-letnia córka, wyszła z domu nie informując nikogo i do chwili obecnej nie powróciła.

- Ostatni raz widziana była w miejscu zamieszkania około godz. 19.00. Według przekazanych informacji, dziewczynka nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego. Policjanci bezpośrednio po otrzymaniu telefonicznej informacji o zaginięciu natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. Dyżurny powiadomił inne jednostki Policji i wysłał policyjne patrole celem sprawdzenia terenu miasta, jednocześnie przekazując rysopis zaginionej - informuje st. asp,. Agnieszka petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

W niespełna godzinę od momentu otrzymania informacji o zaginięciu, na ul. Batorego w Wadowicach, policjanci zauważyli dziewczynkę, której wygląd odpowiadał opisowi przekazanemu przez dyżurnego. Mundurowi potwierdzili, że była to zaginiona 11-latka. Chwilę później, dziewczynka cała i zdrowa została przekazana pod opiekę rodziny.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy