reklama

Z rzeki wyłowiono zwłoki kobiety

, Na sygnale, Wiadomości, 29.08.2021 10:14,
Kobieta zaginęła w sobotę, w akcji poszukiwawczej uczestniczyli m.in. strażacy z Kęt.
Z rzeki wyłowiono zwłoki kobiety

Jak informuje policja, w nocy (28/29) przed godziną 01.00 wędkarz, łowiący ryby u zbiegu Soły i Wisły, zauważył znajdujące się w wodzie ludzkie zwłoki. Okazało się, ze zwłoki należą do poszukiwanej jako zaginiona 69 – letniej mieszkanki gminy Oświęcim, której poszukiwania trwały od kilku godzin.

W sobotę policja została powiadomiona o zaginięciu 69 – letniej, cierpiącej na depresję, mieszkanki gminy Oświęcim. Z relacji rodziny wynikało, że podczas poszukiwań znaleźli jej odzież, niedaleko stopnia wodnego na rzece Sole w Broszkowicach.

- W związku z powyższym w rejonie, gdzie odnaleziona została odzież zaginionej, wszczęto poszukiwania. W działaniach brali udział policjanci, strażacy PSP, strażacy ochotnicy z Broszkowic oraz strażacy z Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej z Kęt wraz z psami do wyszukiwania żywych ludzi. W trakcie poszukiwań okazało się, że psy podjęły trop i doprowadziły do lustra wody. Tuż przed godziną 1 z operatorem numeru 112 skontaktował się wędkarz, który u zbiegu Soły i Wisły (tj. kilka kilometrów od miejsca poszukiwań), zauważył znajdujące się w wodzie ludzkie zwłoki. Strażacy wyłowili z wody zwłoki kobiety. Potwierdzono, że należą do zaginionej 69 – latki. Przybyły na miejsce prokurator zarządził sekcję zwłok, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu - informuje rzecznik KPP Oświęcim Małgorzata Jurecka.

źródło; KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy