reklama

Wypadek na rondzie, jedna osoba poszkodowana

Na sygnale, Wiadomości, 22.02.2021 10:20,
Do zdarzenia doszło w nocy.
Wypadek na rondzie, jedna osoba poszkodowana

W nocy z 19/20 lutego po godzinie 23.00 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło w Bielanach na ulicy Kęckiej [na zdjęciu].

Jak wstępnie ustalili policjanci 19 - letni mieszkaniec gminy Kęty, kierując samochodem marki Honda tuż przed rondem stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w wysepkę ronda. Razem z młodym kierowcą podróżowały trzy 17 – latki. W wyniku zdarzenia obrażeń w postaci urazu głowy doznała jedna z nich. Została ona przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe na leczenie do szpitala.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.

Policjanci apelują o zmniejszenie prędkości, stosowanie się przepisów drogowych, a także o uwagę i rozsądek za kierownicą.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy