reklama

Wypadek motocyklisty na krajówce, wezwano śmigłowiec ratowniczy [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 02.11.2023 11:00,
Do zdarzenia doszło w czwartkowe przedpołudnie.
Wypadek motocyklisty na krajówce, wezwano śmigłowiec ratowniczy [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Utrudnienia na drodze krajowej nr 44 na granicy miejscowości Włosienica i Przeciszów w powiecie oświęcimskim. W czwartek (2.11) przed godziną 11:00 doszło tam do wypadku - z drogi wypadł motocyklista. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu brał udział także samochód osobowy.

- Policjanci wstępnie ustalili, że motocyklista, kierując motocyklem marki Honda, powiatu bieruńsko -lędzińskiego, podczas wyprzedzania zderzył się z samochodem marki Peugeot, którym kierował 38 – letni mieszkaniec powiatu suskiego. Po zderzeniu z samochodem motocyklista stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w barierę energochłonną. Motocyklista był reanimowany najpierw przez policjantów z oświęcimskiej drogówki oraz ratownika ze Zintegrowanej Służby Ratowniczej, a następnie ratowników medycznych. W stanie ciężkim został przetransportowany helikopterem LPR do jednego z krakowskich szpitali - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Aktualnie na miejscu trwają czynności. Droga jest zamknięta dla ruchu pojazdów. Służby kierują objazdami.
foto: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy