reklama
reklama

Wpadka z narkotykami podczas kontroli drogowej

Na sygnale, Wiadomości, 22.05.2023 12:47,
Mężczyźni wpadli po tym jak zostali zatrzymani do kontroli drogowej.
Wpadka z narkotykami podczas kontroli drogowej
Kilka dni temu, policjanci z Wydziału Kryminalnego wadowickiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami pionu kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie na terenie gminy Spytkowice zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy audi, którym podróżowało trzech mężczyzn.

Z ustaleń policjantów wynikało, że osoby te mogą być w posiadaniu zakazanych substancji. Podczas kontroli osobistej, kryminalni znaleźli mefedron u 37 i 41-latka. Ponadto substancje psychotropowe były schowane w tylnej kanapie w samochodzie. Śledczy z Wadowic, dwóm mieszkańcom powiatu wadowickiego – 37 i 41-latkowi przedstawili zarzut posiadania zabronionych substancji, do których się przyznali.

Za posiadanie substancji narkotycznych Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy