reklama
reklama

Wpadka śmieciarza. W worku zostawił dowody

Na sygnale, Wiadomości, 16.02.2021 12:00,
Strażnicy miejscy musieli trochę pogrzebać w śmieciach, ale cel osiągnęli.
Wpadka śmieciarza. W worku zostawił dowody
Kilka dni temu strażnicy miejscy z Kęt podczas patrolowania ulicy Karpackiej w Witkowicach w rejonie mostu na rzece Bulówce ujawnili dwa czarne worki z odpadami komunalnymi. Zajrzeli do środka i znaleźli wskazówki, które naprowadziły ich do właściciela śmieci.

- W wyniku oględzin zawartości worków ujawniono dokument zwierający dane potencjalnego sprawcy – informuje Grzegorz Środa, komendant Straży Miejskiej w Kętach.

Śmieciarzem okazał się 33-letni mieszkaniec osiedla Nad Sołą w Kętach. Mężczyzna przyznał się do winy. Dostał mandat w wysokości 300 zł, został również zobowiązany do posprzątania śmieci.

To już kolejna taka sytuacja w gminie Kęty.

foto: Straż Miejska Kęty

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

z Kęt, 17.02.2021 12:10

A może to jest to. Na środku kęckiego rynku zamontować pręgież i takich publicznie batożyć. Zebrane tłumy będą porównywalne do tych co zbierała się dawniej na Pasterce pod choinką, tuż przed betonową rewolucją rynku. Gwarantuję, że będzie to prawdziwa rewitalizacja Rynku.

Nostradamus, 16.02.2021 17:24

To i tak cud że go namierzyli , bo gdyby nie zostawił swojego adresu w śmieciach to by było 0 zł. Mandat żenująco niski. Lepszą karą byłyby, np 40 h prac społecznych.

Ptak_Re, 16.02.2021 13:27

300 zł ? To chyba jakiś żart. Może redakcji zjadło się "zero" na końcu.