reklama

Uwaga! Przy drodze strzelają do kaczek. Jest nerwowo [VIDEO]

, Na sygnale, Wiadomości, 07.09.2020 19:30, DK
Mieszkańcy są przerażeni i zdenerwowani.
Uwaga! Przy drodze strzelają do kaczek. Jest nerwowo [VIDEO]

„(...) walą śrutem, nie patrzą gdzie. Odłamki lecą w stronę budynków, musieliśmy pozamykać dzieci w domach bo jest zbyt niebezpiecznie (…) Strach wyjść z domu - mówi nam jeden z mieszkańców.

Sytuacja miała miejsce w sobotę (5.09) w Osieku. Myśliwi strzelali do kaczek. Wydaje się, że byli jednak zbyt blisko zabudowań.

O sytuacji poinformowali nas przerażeni i mocno zdenerwowani mieszkańcy, których w przyjemne sobotnie popołudnie zaskoczyły wystrzały z broni.

Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że śrut latał dosłownie nad głowami mieszkańców Osieka.

Zobaczcie nagranie z interwencji jednego z mieszkańców.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mc, 08.09.2020 08:26

Problem dotyczy także innych miejcowosci odstrzał blisko domostw oraz np scieżek rowerowych czy boisk treningowych to jest porażka , jak długo mieszkańcy bedą znosic tych pseudo mysliwych oni czuja sie jak u siebie , trzeba wzywac policje nagrywac i zbierać dowody przeciwko nim , a ludzie muszą byc solidarni inaczej moze dojsc do wypadku postrzelenia przypadkowych osób badz uszkodzenia mienia