reklama

Wiadomo, ile osób odwiedziło basen w te wakacje

, Gospodarka, Wiadomości, 07.09.2020 17:30, WB
To mimo wszystko był całkiem niezły sezon
Wiadomo, ile osób odwiedziło basen w te wakacje

32 tys. - tyle osób odwiedziło odkryty basen w Andrychowie od 13 lipca do 6 września, kiedy został zamknięty. Dane przedstawił Zakład Gospodarki Komunalnej z Andrychowa.

To wynik słabszy niż w poprzednich latach, ale był to też specyficzny czas. Basen – z powodu koronawirusa – otwarty został kilka tygodni później niż zwykle.

W tym roku nowością na basenie odkrytym była podgrzewana we wszystkich nieckach woda. Było to możliwe dzięki współpracy z nową gminną spółką, która zarządza elektrociepłownią.

Z tego powodu w ZGK już planują, że jeśli nie pojawią się jakieś nowe ograniczenia, w przyszłym roku basen otwarty zostanie już na początku maja.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy