reklama
reklama

Uwaga na dziki na drogach! Niemal doszło do kolejnego wypadku

Na sygnale, Wiadomości, 30.10.2019 19:40,
Mieszkanka gminy Andrychów ostrzega.
Uwaga na dziki na drogach! Niemal doszło do kolejnego wypadku
Trzeba uważać, zwłaszcza wieczorową porą. Dziki coraz częściej spotykane są na drogach gminy Andrychów. Zdarzenie samochodu z dzikiem może skończyć się źle. W ostatnich latach zdarzały się już tego typu wypadki drogowe.

Tylko dzięki ostrożnej jeździe we wtorek wieczorem nie doszło do kolejnego wypadku.
- Ostrzegam kierowców na ul Bielskiej w okolicach Zarzecznej w Roczynach - grasuje dzik. Co prawda widziałam tylko jednego, ale i jeden stwarza duże zagrożenie dla ruchu drogowego w tym miejscu. Coś nade mną czuwało żeby jechać wolniej, w tym miejscu obowiązuje 50 km/h jechałam 40, gdybym przyspieszyła miało by to opłakane skutki dla mnie jak i tego zwierzaka. Ostrzeżcie kierowców i mieszkańców - pisze do nas pani Monika.
foto: Archiwum
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy