reklama

Policjant z Andrychowa trzeci w Małopolsce

Na sygnale, Wiadomości, 30.10.2019 14:04,
Wywalczył III miejsce podczas finału na najlepszego dyżurnego w województwie małopolskim.
Policjant z Andrychowa trzeci w Małopolsce

Asp. szt. Dominik Hernas – dyżurny z Komisariatu Policji w Andrychowie stanął na podium podczas II Finału Ogólnopolskiego Turnieju I Stopnia Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji Garnizonu Małopolskiego.

Tegoroczny Finał przeprowadzono 23 października w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie. W szranki łącznie stanęło 21 policjantów służby dyżurnej, którzy wcześniej pokonali szczeble konkursu powiatowego. Finał składał się z testu wiedzy zawodowej oraz symulacji pełnienia służby na stanowisku kierowania. W klasyfikacji końcowej eliminacji wojewódzkich asp. szt. Dominik Hernas zajął wysokie trzecie miejsce.

Andrychowski funkcjonariusz ponad 25 lat temu wstąpił w szeregi Policji, a od 2007 roku pełni służbę na stanowisku dyżurnego Komisariatu Policji w Andrychowie.

Po zakończeniu eliminacji odbyło się uroczyste uhonorowanie zwycięzców. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie – insp. Rafał Leśniak wręczył laureatom w klasyfikacji ogólnej nagrody w postaci dyplomu, nagrody finansowej oraz pucharu, a przedstawiciel Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Krakowie – nagrody finansowe.


foto: KWP Kraków

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy