Trudny poranek na śliskich drogach. Sypią się wypadki [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 07.12.2019 09:10,
Deszcz + niska temperatura = szklanka na drodze.
Trudny poranek na śliskich drogach. Sypią się wypadki [FOTO]

W sobotę przed godziną 9:00 rano służby ratownicze interweniują w Tomicach na ulicy Krakowskiej. W rejonie betoniarni dachował samochód osobowy, a ze wstępnych informacji wynika, że dwie osoby zostały poszkodowane.

Przed 9 rano do zdarzenia drogowego doszło także w niedalekich Witanowicach. Tam zderzyły się dwa samochody.

Kolizje także w Ryczowie i w Rokowie, gdzie aż 3 samochody wylądowały w rowie. Ponadto do kolizji doszło m.in. w Głębowicach, Bielanach i Osieku i Jawiszowicach [na zdjęciu]. Podobnie jest na wielu innych drogach w regionie.

Kierowcy informują nas, że w wielu miejscach warunki na drogach są fatalne. Z powodu padającego deszczu i niskiej temperatury na wielu drogach utworzyła się gołoledź.

- Prognozuje się przejściowo wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź - poinformowali w sobotę rano synoptycy z IMGW Kraków.


Bielany, foto czytelnik
foto: oswiecim112.pl i Dk52info

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 08.12.2019 07:33

ZIMA się zbliża, zapewne drogowcy i w tym roku zostaną zaskoczeni? przypominam jest już GRUDZIEŃ