reklama

Szpital zamyka oddział, pacjentki będą kierowane do innych lecznic

, Na sygnale, Wiadomości, 01.06.2020 16:00, red
Nowe informacje z oświęcimskiej lecznicy.
Szpital zamyka oddział, pacjentki będą kierowane do innych lecznic
W związku z sytuacją epidemiczną w Zespole Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu, dyrekcja poinformowała o wstrzymaniu od 1 czerwca planowanych przyjęć do Oddziału Ginekologiczno-Położniczego. Pacjentki będą kierowane do innych szpitali.

Co się dzieje w oświęcimskim szpitalu?

W nagraniu, które zamieszczamy poniżej, dyrektor lecznicy Edward Piechulek poinformował, że niedawno do szpitala przyjęto dwóch pacjentów. Po badaniach okazało się, że zdiagnozowano u nich koronawirusa. W ostatnich tygodniach stwierdzono również 6 przypadków zarażenia wśród personelu. W lecznicy wdrożono niezbędne procedury, pracownicy poddani zostali kwarantannie, a pomieszczenia zdezynfekowano.

W ostatnich tygodniach na obecność koronawirusa przebadano także 700 pracowników szpitala.

- Sytuacja jest opanowana, realizujemy usługi medyczne - poinformował dyrektor.

Zobaczcie nagranie.


Dodajmy, że z poniedziałkowego komunikatu sanepidu wynika, że na terenie powiatu oświęcimskiego odnotowano dwa kolejne przypadki zakażenia koronawirusem.

Tak wygląda aktualna (1.06) sytuacja z koronawirusem w powiecie oświęcimskim. Najwięcej przypadków Covid-19 - odnotowano do tej pory w gminie Kęty.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy