reklama
reklama

Strażnicy miejscy zareagowali na wykroczenie, a ujęli sprawcę przestępstw

Na sygnale, Wiadomości, 04.09.2018 11:10, red
22-latek miał cofnięte uprawnienia.
Strażnicy miejscy zareagowali na wykroczenie, a ujęli sprawcę przestępstw
Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 12.00, kiedy funkcjonariusze Straży Miejskiej w Kętach pełnili służbę w rejonie Rynku w Kętach. W pewnym momencie zauważyli kierującego samochodem marki volkswagen polo, który zaparkował w miejscu wyłączonym z ruchu drogowego.

Strażnicy ustalili, że jest to 22 – letni mieszkaniec gminy Kęty, który posiada cofnięte uprawnienia do kierowania oraz zakaz kierowania orzeczony przez oświęcimski sąd. W związku z powyższym na miejsce wezwali policjantów z Komisariatu Policji w Kętach, którzy przejęli 22 – latka.

Za kierowanie pojazdem z cofniętymi uprawnieniami mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast za kierowanie pojazdem z sądownym zakazem kierowania grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.


źródło: policja
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy