reklama

Strażacy w akcji. Pożar budynku i zadymienie w szkole [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 06.11.2018 14:37, DK
Strażacy w akcji. Pożar budynku i zadymienie w szkole [FOTO]
We wtorek (6.11) około godziny 14:00 strażacy z powiatu wadowickiego zostali zaalarmowani o dymie wydobywającym się z pomieszczenia kotłowni w szkole nr 2 przy ulicy Głównej w Choczni. Na miejscu skierowano zastępy strażaków z kilku jednostek.

Ewakuowano uczniów i pracowników szkoły. W akcji brali udział strażacy z Wadowic, Andrychowa, Inwałdu i Choczni. Sytuacja została szybko opanowana. Nikomu nic się nie stało.

Wcześniej, we wtorek po godz. 13:00, do pożaru doszło także w miejscowości Półwieś (gmina Spytkowice). Tam w ogień zajął cały niemal budynek. Wstępnie wiadomo, że ranny został mężczyzna, który przed przybyciem strażaków próbował gasić pożar. Wcześniej prawdopodobnie doszło do rozszczelnienia butli z gazem.

PÓŁWIEŚCHOCZNIAZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy