reklama

Szokujące sceny w busie

, Na sygnale, Wiadomości, 06.11.2018 12:26, red
Zatrzymano 64-latka.
Szokujące sceny w busie
Jak informuje policja, w połowie października w godzinach południowych, w busie jadącym od Suchej Beskidzkiej w stronę Jordanowa, nieznany wówczas mężczyzna dopuścił się czynu o charakterze seksualnym.

- Stojąc w busie i wykorzystując bujanie się pojazdu, ocierał się i przygniatał ramię siedzącej małoletniej, aż doprowadził się do erekcji i zabrudził ubranie dziewczyny. Mężczyzna wysiadł w Makowie Podhalańskim. O tym zdarzeniu policję powiadomiła matka małoletniej dziewczyny - informuje policja w komunikacie.

Policjanci na podstawie zapisów z kamer, podanemu przez pokrzywdzoną rysopisowi oraz typowaniu, potwierdzili tożsamość mężczyzny i na polecenie prokuratora został zatrzymany na początku listopada.

- 64-letniemu mieszkańcowi powiatu myślenickiego zarzuca się doprowadzenie małoletniej do poddania się innej czynności seksualnej oraz naruszenie nietykalności. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji oraz zakazu zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną - informują policjanci.

Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 06.11.2018 12:51

Jeżeli chcemy obronić Polskę i polaków trzeba przywrócić karę śmierci za najcięższe przestępstwa jak za czasów polskich królów.