Sporo kolizji na drogach powiatu wadowickiego

, Na sygnale, Wiadomości, 11.09.2018 12:00, PG
Poniedziałkowa kronika policyjna.
Sporo kolizji na drogach powiatu wadowickiego

W poniedziałek (10.08.) w Witanowicach na ul. Wadowickiej przed godz. 08:00 kierujący fiatem ducato w trakcie wykonywania manewru wymijania doprowadził do zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku samochodem skoda fabia. Sprawca został pouczony.

O godz. 11:00 w Andrychowie na ul. Krakowskiej doszło do wypadku drogowego. Kierujący mercedesem potrącił na przejściu dla pieszych 51- letniego mężczyznę. Poszkodowany został przewieziony do szpitala w Wadowicach.


Natomiast o godz. 14:00 w Radoczy na ul. Jana Pawła II kierujący pojazdem volkswagen polo podczas wykonywania manewru zawracania uderzył w prawidłowo jadący samochód audi a4.

Przed godz. 16:00 na skrzyżowaniu ul. Lenartowicza z ul. Krakowską w Andrychowie kierująca peugeotem nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z samochodem ciężarowym marki man. Kierujący byli trzeźwi a kobieta została ukarana mandatem.


W tym samym czasie na ul. Jana Pawła II w Tomicach kierujący volkswagenem golfem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu suzuki grand vitara, w wyniku czego doprowadził zdarzenia drogowego.

W Kleczy Dolnej około godz. 21:00 policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego seatem leonem, który przekroczył dozwoloną prędkość na obszarze zabudowanym o 60 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy