reklama

Rodzina rannego w wypadku andrychowianina dziękuje policjantowi. Cały czas trwa zbiórka na leczenie

Na sygnale, Wiadomości, 15.06.2023 18:00, red
Cały czas trwa internetowa zbiórka na leczenie poszkodowanego w wypadku Mateusza z Andrychowa
Rodzina rannego w wypadku andrychowianina dziękuje policjantowi. Cały czas trwa zbiórka na leczenie

Do wypadku doszło 27 kwietnia w Chełmku na ulicy Oświęcimskiej. 38 – letni kierowca renault zderzył się z dwoma samochodami dostawczymi. W wyniku wypadku mężczyzna doznał poważnych obrażeń ręki. W związku z dużym krwotokiem podczas udzielania pierwszej pomocy Ivo Kopijasz [na zdjęciu powyżej] umiejętnie założył opaskę uciskową na niezwykle skomplikowany uraz łokcia, w wyniku czego skutecznie zatamował krwawienie.

Starszy sierżant Ivo Kopijasz w Policji służy od pięciu lat. Jest również policyjnym ratownikiem kwalifikowanej pierwszej pomocy. W tym roku został wyróżniony przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji medalem imienia podkomisarza Policji Andrzeja Struja za uratowanie życia dwóch mężczyzn, których wyprowadził z zadymionego budynku wspólnie z innym policjantem z patrolu.

Dodajmy, że w wypadku poszkodowany został Mateusz z Andrychowa. Policjant otrzymał od rodziny poszkodowanego list z podziękowaniami za profesjonalne udzielenie pierwszej pomocy.

Wpłat na dalsze leczenie i zabieg, nieobjęty refundacją NFZ, można dokonywać poprzez stronę: https://zrzutka.pl/mzm6af?fbclid=IwAR2s1dGEm_BO7f3mS3jzNBR0BOG9uPn7nZ_LV0ucEdBhhScxKqrJnDoJdZ0

O sytuacji andrychowianina pisaliśmy w maju na mamNewsa.pl - tutajfoto: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy