reklama
reklama

Przesadził z prędkością i stracił prawo jazdy

Na sygnale, Wiadomości, 07.03.2020 08:40,
Nie widział znaków?
Przesadził z prędkością i stracił prawo jazdy

Jak informuje policja, w nocy z 5/6 marca policjanci z oświęcimskiej drogówki pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Kęt.

Tuż przed godziną 23.00 w na ulicy Sobieskiego zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Audi, którego kierowca jechał z prędkością 106km/godz. przy ograniczeniu prędkości do 50km/h. Podczas czynności okazało się, że za kierownicą pojazdu siedział - letni mieszkaniec Kęt.

Za przekroczenie prędkości na kierującego został nałożony mandat i punkty karne oraz zostało mu zatrzymane prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać za trzy miesiące.

Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów i nie przekraczanie dozwolonej prędkości. - Z całą pewnością lepiej dotrzeć do celu nieco wolniej, ale znacznie bezpieczniej - podkreślają.

źródło: policja
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy