reklama
reklama

Przekręt na stacji paliw. Zarzuty dla 23-latka

Na sygnale, Wiadomości, 04.09.2020 17:05,
Nieuczciwy pracownik usłyszał zarzuty oszustwa, za co grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.
Przekręt na stacji paliw. Zarzuty dla 23-latka
Jak informuje policja, pod koniec marca 2020 r. właściciel jednej ze stacji paliw w powiecie suskim poinformował policję o tym, że jego pracownik go oszukuje.


23-latek zatrudniony był na stanowisku kasjera przez kilka miesięcy. Pracodawca, przeglądając rachunki zauważył, że przyznawane rabaty za paliwo są zbyt wysokie. Ustalił jednak, że jego pracownik opłatę od klientów pobierał standardowej wysokości. Gdy otrzymał pieniądze, nabijał nienależny rabat za transakcję, a różnice w gotówce zabierał dla siebie.

Policjanci zweryfikowali zgłoszenie i ustalili, że pracownik przeprowadził wiele takich transakcji. Wykorzystując zaufanie właściciela, potrafił w ciągu jednego dnia oszukać go na kwotę kilkuset złotych. Największa kwota z jednego takiego dnia to prawie 2 tys. Takim zachowaniem wprowadzał w błąd właściciela firmy co do faktu i ilości udzielonych rabatów procentowych powodując straty firmy w łącznej kwocie prawie 12 tys.

- Nieuczciwy pracownik usłyszał zarzuty oszustwa, za co grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności - informuje policja z Suchej Beskidzkiej.

źródło: KPP Sucha Beskidzka
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy