reklama
reklama

Poważny wypadek na trasie Kęty - Oświęcim, jedna osoba ranna [FOTO]

Na sygnale, Wiadomości, 11.02.2021 11:52,
11 lutego 2021 o godzinie 08.00 służby ratunkowe interweniowały w związku ze zdarzeniem drogowym do którego doszło w Łękach na skrzyżowaniu ulic Piastowskiej z Parkową.
Poważny wypadek na trasie Kęty - Oświęcim, jedna osoba ranna [FOTO]

Jak wstępnie ustalili policjanci 20 – letni mieszkaniec Polanki Wielkiej, kierując samochodem marki Ford Fiesta, podczas wyprzedzania zderzył się bocznie ze skręcającym w lewo samochodem marki Opel, którym kierowała 27 - letnia mieszkanka Osieka, po czym uderzył w drzewo. Do szpitala na badania został przewieziony kierowca forda, natomiast ani kierująca oplem, ani jej 6 – letni synek, który był pasażerem, nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała.

W trakcie dalszego postępowania ustalone zostaną dokładne okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Policjanci apelują do kierowców o zmniejszenie prędkości i zachowanie uwagi za kierownicą. Zlekceważenie przepisów, nadmierna prędkość lub chwila roztargnienia, może doprowadzić do drogowej tragedii.
źródło: KPP Oświęcim

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy