reklama

Potrącenie rowerzystki obok stadionu. Policja szuka sprawcy [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 30.03.2019 15:15, red
Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.
Potrącenie rowerzystki obok stadionu. Policja szuka sprawcy [AKTUALIZACJA]
Do szpitala w Oświęcimiu przewieziona została rowerzystka potrącona w sobotę (30.03) po południu na ulicy Sobieskiego w Kętach, obok stadionu.

Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia. Wiadomo, że kierowca samochodu osobowego odjechał z miejsca i nie udzielił pomocy rowerzyście.

Jak ustalili policjanci 58 –letnia mieszkanka Pisarzowic jadąca na rowerze została potrącona przez kierowcę samochodu osobowego, który nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia. W wyniku potrącenia rowerzystka doznała jedynie stłuczeń.

Jak wynika z relacji świadków sprawca potrącenia poruszał się samochodem marki Audi A4 koloru granatowego .

- Aktualnie policjanci poszukują sprawcy potrącenia. Apelują również do osób, które dostrzegły opisywany samochód mogący posiadać zarysowania na boku karoserii , o informowanie Policji. Zapewniamy anonimowość - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

krl13, 31.03.2019 18:46

Tam się aż prosi o ścieżkę - prosty odcinek i duże natężenie ruchu to od razu wiadomo, że do nieszczęścia niewiele potrzeba. A kierowca burak straszny - powinno się takich wyeliminować raz na zawsze z uczestnictwa w ruchu.

ulubieniec, 30.03.2019 23:19

Gdyby kęcką gminą zarządzał ktoś z wyobraźnią to rok w rok byłaby jakaś pula środków przeznaczanych na budowę dróg rowerowych. A może są ? Tylko ja efektów nie widzę. Zakładam,że gmina cały czas stara się pozyskać dotacje ze środków unijnych na ten cel.