Policjanci z Andrychowa poszukują właściciela telefonu komórkowego [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 13.07.2020 08:25,
Policjanci z Andrychowa poszukują właściciela telefonu komórkowego [AKTUALIZACJA]
Funkcjonariusze z andrychowskiego komisariatu poszukują właściciela telefonu komórkowego, który został znaleziony w rejonie ul. Włókniarzy w Andrychowie. Właściciela bądź użytkownika telefonu prosimy o kontakt.

Telefon został znaleziony 8 lipca br. przez przypadkową osobę, która przyniosła telefon do komisariatu i przekazała go policjantom. Pomimo podjętych działań funkcjonariuszom nie udało się ustalić, kto jest właścicielem telefonu. Do chwili obecnej, również nikt nie zgłosił kradzieży tego typu iPhona.

Użytkownika bądź właściciela telefonu prosimy o kontakt z dzielnicowym mł. asp. Michałem Sporyszem zajmującym się sprawą, pod numerem telefonu 662 285 480 lub 47 83 27 420.

AKTUALIZACJA
Sprawa załatwiona. Wkrótce po publikacji po telefon zgłosiła się właścicielka.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy