reklama
reklama

Podejrzany o zabójstwo 20-latki zatrzymany przez policję

Na sygnale, Wiadomości, 24.11.2023 13:57,
18 listopada w mieszkaniu przy ul. Bytomskiej w Krakowie znaleziono zwłoki 20 – letniej kobiety.
Podejrzany o zabójstwo 20-latki zatrzymany przez policję
Policja szybko potwierdziła, że w mieszkaniu doszło do zabójstwa.

- W trakcie prowadzonych czynności policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie ustalili, że sprawcą zdarzenia może być jej 21 – letni partner. Rozpoczęto jego poszukiwania. Funkcjonariusze pozyskali informację, że mężczyzna po zabójstwie wyleciał rejsowym samolotem do Londynu - informuje małopolska policja.

21 listopada poszukiwany został zatrzymany. W ten dzień 21-latek zgłosił się wraz ze swoim adwokatem do jednej z krakowskich prokuratur.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu 22 listopada br. zarzutu zabójstwa. Decyzją Sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za zabójstwo grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 10 albo kara dożywotniego pozbawienia wolności - informuje malopolska policja.

źródło: małopolska policja
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 24.11.2023 16:43

I po roku wyjdzie morderca tak jak ten ze Starowiejskiej w Andrychowie. Takie mamy prawo!!!