reklama
reklama

Pijany traktorzysta stanie przed sądem

Na sygnale, Wiadomości, 07.06.2021 14:30,
Pijanemu rolnikowi grozi do 2 lat więzienia.
Pijany traktorzysta stanie przed sądem
Do zdarzenia doszło w piątek (4.06) na terenie gminy Lanckorona. Okazało się, że traktorem po drodze publicznej jedzie mężczyzna, który był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,6 promila alkoholu.

Dodatkowo podczas kontroli drogowej okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem. Kierujący odpowie za kierowanie ciągnikiem rolniczym będąc w stanie nietrzeźwości. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Policja apeluje: reagujmy jeśli widzimy nietrzeźwego kierowcę, bo to od naszej właściwej postawy może zależeć czyjeś życie. Wspólnie dbajmy o nasze bezpieczeństwo!
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

hebes1125, 07.06.2021 23:10

Oczywiście pseudo komentatorów już pod wcześniejszymi moimi wpisami było multum. Obrońców wsi. Pewnie się boją bo jeżdżą na " gazie " nie mylić z LPG... A tu chodzi o życie nasze i naszych dzieci, matki, ojców... Obłuda... wsi . Policja na wioski!!! Ile mniej tragedii ludzkich będzie... Boicie się? To komentujcie...

ƅarte, 07.06.2021 22:05

Powyżej widać że jednak jest wystarczająco.

hebes1125, 07.06.2021 19:38

Tak jak pisałem za mało policji wsiach.