Pijany kierowca zatrzymany na Krakowskiej w Andrychowie

, Na sygnale, Wiadomości, 27.05.2020 08:29, red
Nietrzeźwy, na dodatek kierował seatem pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów
Pijany kierowca zatrzymany na Krakowskiej w Andrychowie
Kilka dni temu w Andrychowie na ul. Krakowskiej policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego andrychowskiego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę seata.

Od mężczyzny była wyczuwalna silna woń alkoholu, a badanie potwierdziło tylko przypuszczenia mundurowych. 31-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego miał w organizmie 1,13 promila alkoholu.

- Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnym systemie wyszło na jaw, że posiada on aktywny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. W trakcie kontroli samochodu policjanci znaleźli także środki odurzające w postaci amfetaminy. Kierujący został zatrzymany. 31-latek usłyszał trzy zarzuty tj. prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, prowadzenia samochodu pomimo sądowego zakazu oraz posiadania środków odurzających, do których się przyznał. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia - informuje Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy