reklama
reklama

Pijana matka z dziećmi za kierownicą citroena

Na sygnale, Wiadomości, 07.11.2022 19:14,
Mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie przewoziła trójkę swoich dzieci.
Pijana matka z dziećmi za kierownicą citroena
W niedzielę (6.11)na al. Wolności w Wadowicach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą citroenem. Jak się okazało, siedząca za kierownicą mieszkanka powiatu chrzanowskiego była nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało w jej organizmie ponad 2,3 promila alkoholu. 34-latka w samochodzie przewoziła trójkę swoich dzieci. Najmłodsze z dzieci było w wieku 7 miesięcy.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości 34-latce grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 15 lat. W tym przypadku zostanie również poinformowany Sąd Rodzinny.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy