reklama

Wjechała w krawężnik koło komendy. Była pijana

, Na sygnale, Wiadomości, 07.11.2022 16:33, eł

Nietrzeźwa kierująca na oczach policjantów uszkodziła koło w swoim samochodzie...

Wjechała w krawężnik koło komendy. Była pijana

Pewna 44-letnia kobieta wsiadła za kierownicę forda po zakrapianej alkoholem imprezie. Było to ostatniej nocy (7 listopada). Przed godziną 1.00 przydarzył jej się mały wypadek. Pech chciał, że akurat koło Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.

Kobieta miała najwyraźniej problemy z utrzymaniem kontroli nad pojazdem. Na ulicy Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej, przy przejściu dla pieszych zjechała na samą krawędź jezdni, uderzając kołem w krawężnik. Ponieważ wydarzyło się to koło budynku komendy, policjanci zauważyli ten incydent i wyszli na zewnątrz, by sprawdzić, co się dzieje. Od razu zorientowali się, że siedząca za kierownicą kobieta jest pijana. Badanie alkomatem to potwierdziło. Kierująca miała w organizmie 2 promile alkoholu.

Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy, a o dalszym jej losie zadecyduje sąd. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi kobiecie do dwóch lat odsiadki za kratkami, a prócz tego utrata prawa jazdy oraz wysoka grzywna.


Foto: KPP w Suchej Beskidzkiej

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy