reklama
reklama

Nocny pożar. Podpalacz znowu w akcji?

Na sygnale, Wiadomości, 06.10.2020 06:50, red
Sprawa na razie jest tajemnicza.
Nocny pożar. Podpalacz znowu w akcji?
We wtorek (6.10) po trzeciej w nocy strażacy interweniowali na jednej posesji przy ulicy Miodowej w Zagórniku. Z nieznanych na razie powodów doszło tam do pożaru niewielkiego budynku gospodarczego, w którym składowane było drewno.

W sąsiedztwie znajdował się budynek mieszkalny. Na miejscu interweniowali strażacy z JRG Andrychów oraz z OSP Zagórnik, Inwałd, Sułkowice Łęg. Udało im się szybko ugasić ogień. Nikomu nic się nie stało. Dom ocalał.

Policja ustala przyczyny tego pożaru. Sprawa na razie jest tajemnicza. Jako jedną z przyczyn wskazuje się podpalenie. Przypomnijmy, że rok tego w Zagórniku doszło do całej serii pożarów, których sprawcą był podpalacz.

- Podczas serii podpaleń z zeszłego roku próbowano podpalić tę samą wiatę. Tylko dzięki szybkiej interwencji sąsiadów udało się wtedy zapobiec rozprzestrzenieniu się ognia - przypomina jeden z mieszkańców Zagórnika.

foto: OSP Zagórnik
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy