reklama
reklama

Nocna wpadka kierowcy bez uprawnień

Na sygnale, Wiadomości, 19.01.2022 10:02,
Nocny patrol zareagował na wykroczenie drogowe, w efekcie czego zatrzymał kierowcę z cofniętymi uprawnieniami.
Nocna wpadka kierowcy bez uprawnień

Policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali 33 – letniego mieszkańca Wadowic, który wsiadł za kierownicę pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Przestępstwo wyszło na jaw podczas kontroli drogowej przeprowadzonej w związku z popełnionym wykroczeniem nie zatrzymania się przed znakiem Stop.

W nocy z poniedziałku na wtorek (17/18.01.2021) policjanci pilnowali bezpieczeństwa na terenie Kęt. Tuż przed godziną 1 na Rynku zauważyli samochód marki Renault, którego kierowca wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej zlekceważył znak Stop. Mundurowi włączyli sygnały uprzywilejowania i już po chwili na ulicy Krakowskiej podjęli kontrolę drogową sprawcy wykroczenia. Podczas czynności mundurowi ustalili, że kierującemu pojazdem 33 – latkowi zostały cofnięte uprawnienia do kierowania.

Za popełnione wykroczenie policjanci nałożyli na kierowcę mandat karny. Za kierowanie pojazdem pomimo cofniętych uprawnień do kierowania mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Oświęcim

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy