Niespokojne popołudnie. Wypadek za wypadkiem [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 23.08.2018 15:15, red
Niespokojne popołudnie na drogach powiatu wadowickiego.
Niespokojne popołudnie. Wypadek za wypadkiem [AKTUALIZACJA]

W czwartek (23.08) w ciągu nie ponad godziny na terenie powiatu wadowickiego doszło do dwóch wypadków. Pierwsze zdarzenie miało miejsce przed godziną 14:00 na drodze krajowej w Brodach k. Kalwarii Zebrzydowskiej.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca volkswagena polo nie zachował należytej odległości i najechał na tył poprzedzającego go volkswagena golfa. Kierowca golfa został zabrany przez karetkę pogotowia do Szpitala Powiatowego w Wadowicach. Nie ma już utrudnień w ruchu.

Kolejny wypadek miał miejsce około godziny 15:00 w Łękawicy (gmina Stryszów), w rejonie remizy. Tam samochód wpadł do rowu. Wstępnie wiadomo, że jedna osoba została poszkodowana.

Około godziny 15:00 utrudnienia występują także na drodze krajowej nr 44 na granicy Spytkowic i Ryczowa. Tam przewróciła się ciężarówka, a na drogę wypadły rury. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Do kolejnego wypadku doszło około godziny 16:00 na wadowickiej obwodnicy - od strony Choczni [na zdjęciu]. Miało tam miejsce zderzenie dwóch samochodów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy