reklama
reklama

Niebezpieczne dachowanie na torowisku

Na sygnale, Wiadomości, 29.10.2018 10:55, red
Niebezpieczne dachowanie na torowisku

W nocy z 27/28 października 2018 o godzinie 1.55 w Kętach na ulicy Żeromskiego na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej.

Jak ustalili policjanci 21 – letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, kierując samochodem marki Fiat Palio Weekend na łuku drogi nie dostosował jazdy do warunków drogowych w wyniku czego stracił panowanie nad samochodem, a następnie dachował na torowisku w rejonie niestrzeżonego przejazdu kolejowego.

W związku ze zdarzeniem natychmiast wstrzymany został ruch pociągów. Samochód z torowiska usunęli strażacy. W wyniku zdarzenia kierowca nie doznał żadnych obrażeń ciała.

Policjanci ponownie apelują o zmniejszenie prędkości i dostosowanie jej do warunków panujących na drodze. Aby nie stać się sprawcą zdarzenia drogowego, którego konsekwencje mogą być bardzo poważne, za kierownicą należy zachować szczególną uwagę, rozsądek i przewidywać zagrożenia, zanim dojdzie do niebezpiecznej sytuacji.


źródło: policja

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy