reklama
reklama

Narkotyki i kasa. 8 osób zatrzymanych

Na sygnale, Wiadomości, 22.05.2024 11:00,
Gruba wpadka z narkotykami. Dwie osoby trafiły za kratki.
Narkotyki i kasa. 8 osób zatrzymanych
W piątek (17.05) wieczorem policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki Lexus. W samochodzie poruszała się 33-letni mieszkanka powiatu suskiego wraz z 35-letnim mężczyzną.

- Podczas kontroli policjanci ujawnili u mężczyzny woreczki strunowe wraz z kryształami oraz suszem roślinnym. Obie osoby zostały zatrzymane, natomiast policjanci tego wieczoru odwiedzili jeszcze dwie posesje na naszym powiecie, ujawniając jeszcze większe ilości narkotyków oraz gotówkę i zatrzymując kolejnych pięć osób. Następnego dnia policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali jeszcze dwóch mężczyzn z naszego powiatu w wieku 24-lat i obaj posiadali kolejne znaczne ilości środków odurzających i substancji psychotropowych - informuje policja z Suchej Beskidziej.


Policjanci po przeanalizowaniu materiałów czterem osobom mężczyznom przedstawili zarzuty posiadania, za co grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. Jeden z zatrzymanych 24-latków usłyszał jeszcze 33 zarzuty udzielania środków odurzających lub substancji psychotropowych innym osobom, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. W jego przypadku grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

24-latek i jego kolega w tym samym wieku doprowadzono, najpierw do prokuratury, a później do sądu w Suchej Beskidzkiej, który przychylił się do wniosku o zastosowanie środka zapobiegawczego i tymczasowo aresztował obu mężczyzn na 3 miesiące.
źródło: małopolska policja
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Marcin, 22.05.2024 11:16

Simson z Lenartowicza 18 z Andrychowa czyli Ir........Ra...da. Czy jest ci miło i czujesz się wspaniale już nie wspomnę o eufori zadowolenia twojej jak tam Ir......u miłego dzionka