reklama
reklama

Koronawirus w górę. Rząd znowu wszystko zamknie?

Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 16.02.2021 10:35, red
Statystyki znowu w górę.
Koronawirus w górę. Rząd znowu wszystko zamknie?
Odwrócenie tendencji staje się faktem. Dzisiejszy wynik - 5178 nowych zakażeń - jest o ponad 1 tys większy niż tydzień temu. Trend dla tygodniowej stopy wzrostu (średnia ruchoma 7-dniowa) po raz pierwszy od połowy listopada (pomijając anomalie postświąteczną) jest dodatni
- poinformował we wtorek rano (16.02) rano minister zdrowia Adam Niedzielski.

Do wpisu dodał grafikę ilustrującą tendencję wzrostową.


To źle wróży dla dalszego luzowania koronawirusowych obostrzeń. Przypomnijmy, że od 12 lutego otwarte są wyciągi narciarskie, hotele i baseny. Ludzie już zaczęli szturmować wyciągi. Przed bramkami ustawiają się setki narciarzy.

Zobacz sytuację z wtorku: Ludzie szturmują wyciągu narciarskie

Jak na razie hotele, restauracje i baseny otwarte są warunkowo do 28 lutego. Wcześniej przedstawiciele rządu wskazywali, że barierą, która oznaczać będzie ponowne wprowadzanie ograniczeń jest 10 tys,. zakażeń dziennie.

Dodajmy, że minionej doby w powiecie wadowickim zdiagnozowano 11 nowych przypadków koronawirusa, w powiecie oświęcimskim - 14 , a w powiecie suskim - 7.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

z Kęt, 16.02.2021 12:41

Statystyki którymi może żonglować w zależności od przyświecającego im celu.

Sylwia , 16.02.2021 11:48

Na wyciągach kolejki... A może napiszecie coś o kolejkach w galeriach o tym jakie tam są tłumy, jakie tłumy są w kościołach? Na stoku wirus jest, na świeżym powietrzu jest ale w galerii to już nie ma przecież wszyscy "zachowują bezpieczną odległość", noszą maseczki.. Śmiechu warte..