reklama

Komisariat w Andrychowie ma nowego komendanta [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 17.02.2020 10:30, red
Zmiany w kierownictwie policji.
Komisariat w Andrychowie ma nowego komendanta [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Nadkom. Sławomir Urbanowski, został nowy komendantem Komisariatu Policji w Andrychowie. Do tej pory był zastępcą komendanta w Andrychowie, a wcześniej pełnił funkcję naczelnika wydziału prewencji KPP w Wadowicach.

Nadkom. Urbanowski zastąpił na stanowisku komendanta podisnpektora Grzegorza Muchę, który po 22 latach pracy w mundurze przeszedł na emeryturę.

W piątek (14.02) w andrychowskim komisariacie odbyła się specjalna uroczystość z udziałem m.in. władz samorządowych z okazji pożegnania dotychczasowego komendanta.

"Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach - mł. insp. Arkadiusz Śniadek podziękował mł. insp. Grzegorzowi Musze za dotychczasową, owocną pracę, za zaangażowanie i sprawne dowodzenie podległym komisariatem oraz życzył dalszych sukcesów. Serdeczne gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia przekazali również przedstawiciele władz samorządowych. Komendant żegnając się z policjantami i pracownikami, podziękował wszystkim za lata dobrej współpracy i pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć" - czytamy w informacji KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tedi, 17.02.2020 13:04

ile lat ma emeryt Grzegorz Mucha?