Receptura związku na wieki z Klubem Fitness iFitt

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.02.2020 15:45,
Ćwicz z klubem fitness i siłownią iFitt. Warto żyć zdrowo!
Receptura związku na wieki z Klubem Fitness iFitt

Blisko połowa mieszkańców Andrychowa (47 proc.) w wieku 18-59 uważa, że aktywność fizyczna zwiększa szansę poznania partnera. Co ciekawe, zdecydowanie częściej z tym stwierdzeniem zgadzają się mężczyźni (57 proc.) niż kobiety (38 proc.).

W Walentynki każdy z nas ma inny pomysł na pokazanie jak bardzo zależy nam na ukochanych osobach. Klub Fitness i Siłownia iFitt w Andrychowie zachęca do zdrowego trybu życia, pokazując i uświadamiając ludzi, dlaczego warto.

Zobacz, co o tym mówi dr. Adam Waszkowski:

Z roku na rok Polacy coraz bardziej zakochują się w aktywności fizycznej. W 2019 r. już 64 proc. mieszkańców Polski powyżej 15. roku życia, (czyli blisko 21 milionów) korzystało z ruchu przynajmniej raz w miesiącu. To o 2 proc. więcej niż w 2018 r. Zwiększa się też liczba osób, dla których ruch staje się codziennym elementem aktywnego trybu życia – już 19 proc. ćwiczy 5 razy w tygodniu. Połowa aktywnych fizycznie Polaków wybiera treningi w towarzystwie.”

Klub Fitness i Siłownia iFitt: www.ifitt.pl

Poznaj instruktorów fitness i trenerów personalnych Klubu Fitness iFitt: http://www.ifitt.pl/o-klubie/

Zobacz fakty:

Dziewięciu na dziesięciu Polaków zgadza się z tym, że aktywność fizyczna poprawia samopoczucie i postrzeganie swojej atrakcyjności.

Ponad połowa Andrychowian (68 proc.) uznaje klub fitness i siłownia IFITT to dobre miejsce do poznania partnera lub partnerki.

Swojej szansy na poznanie partnera w klubie fitness częściej upatrują kobiety (54 proc.) niż mężczyźni (43 proc.).

Plany dietetyczne, zajęcia grupowe, treningi personalne/indywidualne, siłownia, sala cardio, pomiar składu ciała, trening medyczny, fizjoterapia, treningi dla kobiet w ciąży, taniec, zdrowe plecy, crossfit, suplementy diety Andrychów, plany treningowe.


Klub Fitness i Siłownia iFitt Andrychów

Ul. Krakowska 50, 34-120 Andrychów

Tel: 696458161

E-mail: [email protected]

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy