reklama

Kolejny dzień ze wzrostem zakażeń. W powiecie wadowickim zmarły dwie osoby

Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 18.03.2021 11:20, PG
Aktualne dane.
Kolejny dzień ze wzrostem zakażeń. W powiecie wadowickim zmarły dwie osoby

W czwartek (18.03.) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 27 278 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 356 osób, 278 z nich miało choroby współistniejące.

W powiecie wadowickim odnotowano 166 nowych zakażeń i dwa przypadki śmiertelne, w powiecie oświęcimskim116 nowych zakażeń a w powiecie suskim44.

Z powodu dynamicznego wzrostu zakażeń rząd postanowił od soboty (20.03.) wprowadzić dodatkowe obostrzenia rozszerzone na cały kraj. Ponownie zamknięte zostaną hotele, ograniczona zostanie działalność galerii handlowych, zamknięte zostaną kina, galerie, muzea, baseny, sauny i obiekty sportowe.

W klasach I-III szkół podstawowych przywrócona zostanie nauka zdalna (od 22 marca do 9 kwietnia).

Minister zastrzegł, że jeśli nie przyniesie to efektów, to w kolejnym etapie - cytat - "będziemy zamykać wszystko", ponieważ służba zdrowia może nie wytrzymać.

Возможно, это изображение (текст «KPRM Rozszerzenie obostrzeń na całą Polskę od 20 marca do 9 kwietnia A Nauka W klasach 1-3 wyłącznie zdalna Zamknięte hotele (wyjątkiem hotele robotnicze określone podróże służbowe) Ograniczona działalność galerii handlowych Zamknięte kina, teatry, muzea, galerie sztuki kasyna Zamknięte baseny, sauny, solaria obiekty sportowe»)

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy