reklama

Kolejni kierowcy stracili uprawnienia za zbyt szybką jazdę

, Na sygnale, Wiadomości, 20.05.2020 14:00, red
Wczoraj policjanci wydziału ruchu drogowego ujawnili cztery przypadki przekroczenia prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/godz. na ternie powiatu wadowickiego.
Kolejni kierowcy stracili uprawnienia za zbyt szybką jazdę
W podwadowickiej Babicy tuż przed godz. 8.00 mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego skodą, który pędził z prędkością 118 km/h przy obowiązującym ograniczeniu prędkości do 50 km/h.

Godzinę później w Stanisławiu Dolnym „wpadła” kierująca renault, która miała na liczniku 100 km/h przy dozwolonej „czterdziestce”.

Z kolei w Przytkowicach, policjanci zatrzymali kierującego volkswagenem, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 54 km/h. Za dużo na liczniku miał również kierowca audi, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 111 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 61 km/h.

- Ponownie apelujemy do kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy, że czasem kilka sekund decyduje o ludzkim zdrowiu czy życiu - apelują policjanci z wadowickiej drogówki

źródlo: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy