reklama

Rajdimpex przenosi całą produkcję z Suchej Beskidzkiej do Andrychowa

, Gospodarka, Wiadomości, 20.05.2020 12:10, GM
Buraki, kapusta, groszek, fasola, sałatki w słoiczkach - wszystko to wkrótce będzie produkowane w Andrychowie.
Rajdimpex przenosi całą produkcję z Suchej Beskidzkiej do Andrychowa

Firma AGROSERWIS z Andrychowa działa na rynku od końcówki lat 80-tych. Firma jest producentem przetworów warzywno-owocowych marki RAJDIMPEX, która jest znana zarówno w kraju jak i zagranicą. Zwłaszcza jednak na półkach lokalnych sklepów dostępnych jest mnóstwo przetworów z logo Rajdimpexu.

Firma początkowo produkowała w Andrychowie, ale później całą produkcję przeniosła do Suchej Beskidzkiej. Teraz – jak się dowiadujemy – firma wraca do Andrychowa. W najbliższych tygodniach cała produkcja zostanie przeniesiona do Andrychowa do jednej z dawnych hal Andropolu przy ulicy Krakowskiej.

- Można powiedzieć, że wracamy do korzeni. Prawdopodobnie już pod koniec czerwca wszystkie nasze produkty będą produkowane w Andrychowie – mówi nam właściciel firmy Bogumił Rajda.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy