reklama

Kolejne ostrzeżenie o burzach. Sprawdzi się?

Na sygnale, Wiadomości, 09.06.2023 08:30,
Jest nowy komunikat synoptyków IMGW.
Kolejne ostrzeżenie o burzach. Sprawdzi się?
Od kilku dni synoptycy codziennie wydają ostrzeżenia o możliwości wystąpienia burz w naszym regionie, ale ostatecznie lokalnie trochę tylko popadało i zagrzmiało.

Na piątek i sobotę IMGW wydało kolejne ostrzeżenia. Tym razem się sprawdzi? Są na to szanse. Burze zapowiadają także obserwatorzy skupieni wokół grupy "Łowcy Burz Podbeskidzie"

- Po kilku dniach lokalnych burz w górach, w piątek burze mogą pojawić się już w całym regionie. Zjawiska będą się charakteryzować przede wszystkim ulewnymi opadami deszczu, miejscami pojawi się grad. Lokalnie mogą pojawić się podtopienia. Pierwsze burze mogą pojawiać się już wczesnym popołudniem - informują Łowcy Burz Podbeskidzie.Ostrzeżenia meteorologiczne wydaje przez IMGW: Burze z gradem
stopień: 1
prawd. 80%
Przebieg: Miejscami prognozowane są burze, którym będą towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm do 35 mm oraz porywy wiatru do 65 km/h. Lokalnie mały grad.
Uwagi: Istnieje możliwość podniesienia stopnia ostrzeżenia ze względu na ryzyko wyższych sum opadów.

Ważne:
Od: 2023-06-09 11:00
Do: 2023-06-11 07:30
Czas wydania: 2023-06-09 05:57

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 09.06.2023 08:56

Te komunikaty są kompletnie nic nie warte. Zero sprawdzalności!!!