reklama
reklama

Kierowca seata wjechał na ścieżki na Pańskiej Górze. Interweniowała Straż Miejska

Na sygnale, Wiadomości, 12.04.2024 07:10,
Za naruszenie znaku zakaz ruchu pojazdem mechanicznym grozi kara od 20-5000 zł oraz 8 punktów karnych.
Kierowca seata wjechał na ścieżki na Pańskiej Górze. Interweniowała Straż Miejska
10 kwietnia około godziny 16.00 strażnicy miejscy z Andrychowa zostali powiadomieni przez operatora monitoringu miejskiego o zarejestrowaniu pojazdu marki seat, który poruszał się po ścieżkach Parku Miejskiego „Pańska Góra”.

- Patrol natychmiast udał się pod wskazane miejsce przez operatora monitoringu i zatrzymał na szczycie wzniesienia kierującego pojazdem, 30-letniego mężczyznę mieszkańca Przytkowic (Gmina Kalwaria Zebrzydowska). Straż Miejska przypomina iż, za naruszenie znaku zakaz ruchu pojazdem mechanicznym grozi kara od 20-5000 zł oraz 8 punktów karnych - informuje Krzysztof Tokarz, komendant Straży Miejskiej w Andrychowie.

Dodaje, że aktualnie ścieżki parkowe monitorowane są przez 20 kamer systemu monitoringu miejskiego.


źródło: Straż Miejska Andrychów
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy