reklama

Kierowca po narkotykach wpadł podczas policyjnej kontroli

Na sygnale, Wiadomości, 06.11.2023 12:00,
Mężczyzna jest podejrzany o kierowanie samochodem pod wpływem dwóch narkotyków.
Kierowca po narkotykach wpadł podczas policyjnej kontroli
W piątek (3.11) na ulicy Granicznej w Polance Wielkiej do kontroli drogowej policjanci zatrzymali samochód marki Opel. Za kierownicą auta siedział 25 – letni mieszkaniec Oświęcimia.

- Podczas legitymowania mężczyzny policjanci nabrali podejrzeń, że znajduje się on pod wpływem środków odurzających. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdził tester narkotykowy. W ślinie mężczyzny wykazał obecność amfetaminy i ecstasy. Badanie alkosensorem w wydychanym powietrzu nie wykazało alkoholu. 25 – latek został zatrzymany i trafił do oświęcimskiej komendy Policji. Do badań na zawartość środków odurzających została mu pobrana krew - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej POlicji w Oświęcimiu.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym pod wpływem środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz wysoka grzywna.

źrodło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy