reklama

Dwie kobiety odpowiedzą za usiłowanie kradzieży z włamaniem

Na sygnale, Wiadomości, 04.05.2018 14:20, red
Kobiety weszły na piętro domu, gdzie zostały przyłapane przez domowników.
Dwie kobiety odpowiedzą za usiłowanie kradzieży z włamaniem
Kilka dni temu w godzinach porannych w jednej z miejscowości powiatu wadowickiego policjanci zatrzymali dwie kobiety, którym przedstawiono zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem do jednego z domów jednorodzinnych.

- Jak ustalono, kobiety znalazły ukryty na posesji klucz, którym następnie otworzyły tylne drzwi do budynku i przedostały się do środka. Kobiety weszły na piętro domu, gdzie zostały przyłapane przez domowników, którzy ujęli je i poinformowali Policję. Sprawczynie, 39 i 64-latka zostały zatrzymane. Przedstawiono im zarzut z art. 13 § 1 KK w zw. z art. 279 KK, za który grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Jak się okazało mieszkanki powiatu wadowickiego były już wcześniej karane za podobne przestępstw - informuje Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Mieszkaniec2, 06.05.2018 15:27

Nie ważna narodowość , ważne żeby każdy był skazywany tak samo bez żadnych udogodnień jeśli się jest z tak zwanej mniejszości narodowej chcą być traktowani tak samo to w każdej kwestii.

Keson, 05.05.2018 14:27

Oczywiście narodowość to nie przypadek