Dwie akcje ratownicze niemal w tym samym momencie [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 01.10.2019 16:40, red
Niespokojne popołudnie.
Dwie akcje ratownicze niemal w tym samym momencie [FOTO] [AKTUALIZACJA]
We wtorek (1.10) po godzinie 16:00 służby ratownicze otrzymały niemal o tej samej porze informacje o dwóch bardzo poważnych zdarzeniach.

Jak dowiadujemy się od strażaków, w Zagórniku na szlaku górskim zasłabnął mężczyzna w wieku ok. 60 lat, który wcześniej zbierał grzyby. Karetka nie była w stanie dojechać na miejsce, ponieważ mężczyzna znajdował się w trudno dostępnym terenie. Wezwano strażaków, na miejsce skierowano także strażackie quady do pomocy w transporcie ratowników do poszkodowanego. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować.

Z kolei w Tomicach na ulicy Floriańskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowane zostały dwie osoby, w tym dziecko.

TOMICE

foto: OSP Radocza

ZAGÓRNIK


foto: OSP Zagórnik

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 01.10.2019 16:11

[email protected] do Tomic pojechala karetka z Wadowic!!!

Keson, 01.10.2019 16:03

Dlatego są 2 karetki w Andrychowie