reklama

Jest decyzja. Andrychów w końcu dostanie rządową dotację na basen

, Gospodarka, Wiadomości, 30.09.2019 20:50, PG /red
Jest decyzja. Andrychów w końcu dostanie rządową dotację na basen

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że gmina Andrychów wbrew obietnicom nie dostała rządowej dotacji na budowę krytej pływalni.

Były głosy oburzenia że strony samorządowców, tłumaczenia ministerialnych urzędników (Zobacz tekst z 22 marca: Wiemy już, dlaczego Andrychów nie dostał dotacji na basen , ale w końcu są lepsze wieści. Władze gminy zrobiły jeszcze jedno podejście po dotację i tym razem się udało.

Andrychów znalazł się na ogłoszonej 30 września najnowszej liście gmin, które otrzymają dotację z programu rządowego „Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej”. Miasto dostanie 3,5 mln zł na basen, którego budowa została niedawno zakończona.

Budowa basenu kosztowała 28 mln zł i była finansowana z budżetu gminy. 3,5 mln zł dotacji to w sumie niewiele, ale lepsze to niż nic.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ChojnaZmiana , 02.10.2019 06:32

Ja bym nie wziął od pisioków !

Keson, 02.10.2019 05:30

Brać jak dają, nawet się nie zastanawiać.

",,**,,", 01.10.2019 17:14

W dupe niech sobie wsadzi kaczynski taka dotacje!!!! To jest jałmużna a nie dotacja!!!!! Wstyd i hańba rządu.