reklama

Dwa nocne zdarzenia w Choczni

, Na sygnale, Wiadomości, 11.05.2020 07:00, red
Dwa zdarzenia w Choczni.
Dwa nocne zdarzenia w Choczni
W niedzielę (10.05.) w nocy niemal o tej samej porze służby ratownicze dwukrotnie interweniowały w Choczni. Najpierw przy ulicy Biała Droga, gdzie na jednej z posesji doszło do pożaru w kotłowni. Było spore zadymienie i zagrożenie, że ogień się rozprzestrzeni. Dlatego do akcji od razu skierowano kilka zastępów straży pożarnej. Strażakom udało się opanować sytuację.

Wkrótce potem na drodze krajowej w Choczni doszło do potrącenia - jak się okazało - pijanego pieszego. Jak przekazuje nam rzecznik prasowy KPP Wadowice Agnieszka Petek, nietrzeźwy pieszy nagle wtargnął na jezdnię pod prawidłowo jadący samochód marki bmw. Doszło do potrącenia a pieszy doznał potłuczeń.

Kierowca był trzeźwy a za sprawcę zdarzenia uznano pieszego.


foto: 112wadowice.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy